Poštovné zadarmo pri objednávke nad 80€.

...takto to začalo

blog_obr_00

Na úvod sa patrí predstaviť sa. 
Anemone sme ja Saša a Adam Senior. Máme aj Adama Juniora, ktorý je vzhľadom k svojmu veku len pasívnym členom nášho teamu. Ja som tá, ktorá sa stará o Anemone. Adam sr. je ten, ktorý pre nás pripravuje všetku grafiku, aby všetko dobre vyzeralo. A Adam jr. nám starostlivo reguluje čas, aby sa z nás nestali workoholici.

Anemone je anglický výraz pre morské sasanky, alebo pre kvety z rodu iskerníkovitých. Sasanka bola kedysi moja prezývka. Kvety v akejkoľvek podobe mám veľmi rada. A tak vzniklo naše meno.

Dlho som sa pohrávala s myšlienkou mať svoj online obchod, ktorý by ponúkal kvalitnú prírodnú kozmetiku, navyše pekne zabalenú. Povedzme si však úprimne, že popri full-time práci v medzinárodnej spoločnosti mi na to jednoducho nezostávala energia ani čas. A preto s blížiacim sa príchodom Adama jr. som si povedala, že kedy bude vhodnejší čas, keď nie teraz. Prešlo pár mesiacov, Anemone uzrelo svetlo sveta a ja začínam písať blog.

Budem vám predstavovať nie len produkty, ktoré máme v ponuke, ale aj novinky a trendy zo sveta organickej kozmetiky či zdravého životného štýlu. Možno občas aj niečo z úplne inej kategórie. Jednoducho veci, ktoré ma zaujímajú. A verím, že budú aj vás.

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.