Poštovné zadarmo pri objednávke nad 80€.

New in: Bybi Beauty

Bybi_Beauty_kozmetika

Chcela by som vám predstaviť novinku u nás v anemone, Bybi Beauty. Čo znamená Bybi? By Beauty Insiders, vo voľnom preklade “vyrobené tými, ktorí sa o krásu zaujímajú”. V tomto prípade to platí doslovne. Zakladateľky značky sú Dominika a Elsie, beauty bloggerky, ktoré stoja za platformou Clean Beauty Co. Blogom, kde nájdete množstvo článkov o prírodnej kozmetike a životnom štýle s ňou spojenom. Dievčatá sa postupne vypracovali na autorky populárnej knižky Clean Beauty a následne založili vlastnú kozmetickú značku.

Bybi nechce byť len ďalšou clean značkou s pomerne jednoduchými receptúrami. Prírodná kozmetika nemusí byť nutne zložená len z pár zložiek, aby prírodnou zostala. Túžba prísť s inovatívnymi riešeniami a novými ingredienciami definuje Bybi. Avšak nikdy nie na úkor transparentnosti. Pretože zákazníčka si zaslúži vedieť, z čoho presne je zložená jej pleťová starostlivosť.

Najjednoduchší spôsob, ako to dosiahnuť, je výroba vlastnej kozmetiky. Sama som si prešla šľahaním vlastného bambuckého masla, avšak rovnako ako Dominika a Elsie som v prípade kozmetiky zástancom prístupu, že nie všetko domáce je zaručene kvalitné a najlepšie. Veľa závisí od kvality vstupných ingrediencií a receptúr, ktorých sa držíte. Z čoho vychádza aj filozofia Bybi. Praxou a skúšaním vyrobili pre seba množstvo kozmetických prípravkov, až dospeli k formuláciám, ktoré sú kvalitné, funkčné a skutočne prinášajúce efekt.

Squalane, kyselina hyaluronová, antioxidanty a ovocné kyseliny tvoria základ produktov pre každodennú pleťovú starostlivosť. Nájdete medzi nimi aj nové typy produktov, ktoré sme doteraz v ponuke nemali. Odporúčam toner v spreji s kyselinou hyaluronovou Mega Mist, ktorý je na leto ako stvorený. Osvieženie, ktoré príde vhod kedykoľvek počas dňa. Jednoducho nastriekate na tvár a jemne vklepete končekmi prstov do pokožky. Vďaka hyaluronu príjemne hydratuje, na čo netreba zabúdať ani v lete. Slnkom namáhaná pokožka si zaslúži špeciálnu pozornosť. V kombinácii so Supercharge pleťovým sérom, ktoré následne nanesiete, je to hotový zázrak. Sérum je ľahké, rýchlo sa vpije a dokonale sťahuje póry. Multifunkčný balzam Babe Balm pre mňa patrí do kategórie u nás stále neobjavených kozmetických pomocníkov. Tuba, ktorá je mimochodom vyrobená z cukrovej trstiny a plne kompostovateľná, je záchrana, ktorú môžete mať vždy pri sebe v taške. Suché pery, ruky, lakte, či nechty sú samozrejmosť, Koenzým Q10 z neho robí vysoko hydratačný pleťový krém. Čo je ale na Babe Balm najlepšie? Rýchlo vám dodá ten želaný “glow” na lícne kosti, ktorý obdivujeme na nude make-upoch. Jednoducho prírodný rozjasňovač.

To sa mi na Bybi Beauty páči najviac. Ich kozmetika sa dá použiť rôznymi spôsobmi.

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.