Poštovné zadarmo pri objednávke nad 80€.

One Face Cream

onest_one_face_cream_anemone_blog

Značku Onest máme v ponuke skoro od začiatkov existencie anemone. Ich prvý produkt, balzam na pery, už neexistuje. Avšak Honza s Ondřejom, ktorí za Onest stoja, za ten čas prišli s celým radom produktov, z ktorých mnohé sa stali pomaly ikonami lokálnej kozmetickej scény. Ako však správne hovoria, až teraz sa kruh uzatvára. Pretože až teraz uvádzajú svoju úplnú novinku a to One Face Cream.

Cesta vzniku tohto pleťového krému je trochu prepojená aj priamo so mnou. Ešte kedysi dávno som dostala od chalanov otázku, aký produkt by som rada videla v ich ponuke. Moja odpoveď bola jednoznačne pleťový krém. Čo oni na to? Výborný nápad, ale vyvinúť krém je pomerne náročný proces. Týmto sme to uzavreli. Onest medzičasom predstavil niekoľko iných produktov pleťovej starostlivosti. Až minulý rok prišiel mail s otázkou, či by som sa nechcela zúčastniť testovania pleťového krému, na ktorom pracujú. Asi by ste tiež nepovedali “nie”. Mesiace plynuli, veľa vecí sa stalo a zmenilo a práve uprostred dosť zvláštneho obdobia koronakrízy Onest predstavil One Face Cream. Pleťový krém, ktorý bol chýbajúcim prvkom kompletnej pleťovej starostlivosti od Onest.

Aký je? V prvom rade super fotogenický ako všetko od tejto značky. Ale to asi nebude to, čo vás zaujíma. Je na deň aj noc. Pre všetkých bez rozdielu veku a pohlavia. Pre tých, ktorých pleť občas nestíha za ich hektickým životným štýlom. Čo obsahuje? Len prírodné moderné ingrediencie bez zbytočných “vypchávok”.

Ružová voda príjemne ukľudní, tonizuje a regeneruje pleť. Pomáha udržať správne pH a má silné antiseptické vlastnosti.

Marhuľový olej ukľudňuje, je vhodný ako ľahká výživa pre každý typ pleti.

Makadamiový olej cieli na prejavy stárnutia, dodáva vitamíny A, B a E. Podporuje hydratáciu a obnovu pleti. Udržuje ju pružnú a zamatovo hebkú.

Šípkový olej dodáva vitamíny A, C a E, či karotenoidy s výnimočnými účinkami proti stárnutiu pleti.

Olej zo slnečnice je zásobárňou vitamínu E a účinne zvláčňuje.

Tsubaki olej je výdatným zdrojom kyseliny olejovej (Omega 9), obsahuje vitamíny A, C, D a E a veľa ďalších antioxidantov. Chráni a ukľudňuje pokožku.

Červená riasa s vysokou molekulárnou hmotnosťou zachytáva vlahu a udržuje ju na povrchu pleti.

Squalane z ekologicky pestovanej cukrovej trstiny je telu vlastná látka, ktorá zavlažuje pokožku bez toho, aby ju zaťažovala.

Česká kyselina hyaluronová s nízkou molekulárnou hmotnosťou viaže vnútri pleti molekuly vody, upravuje produkciu kožného mazu, zlepšuje štruktúru pokožky, redukuje vrásky a má protizápalový účinok.

Moringa olej používa Onest pre jeho silnú antioxidačnú kapacitu, hodvábnu textúru a dlhotrvajúci hydratačný účinok.

Rozmarínový extrakt je silný antioxidant s antibakteriálnymi účinkami.

Kompletný produktový popis nájdete samozrejme aj priamo pri One Face Cream. Ktorý mimochodom máme aj v mini 15ml verzii. Ak ho teda chcete vyskúšať pred tým, ako si kúpite klasické balenie, tak máte jedinečnú možnosť.