Poštovné zadarmo pri objednávke nad 80€.

Predstavujeme Evolve Organic Beauty

blog_obr_13

Priniesť vám novú značku pre mňa znamená dlhé rozmýšlanie a študovanie, kým padne definitívne áno. Po Evolve som pokukovala už nejakú chvíľu a keď nám poslali vzorky na testovanie, ktoré ma veľmi oslovili, bolo rozhodnuté. Verím, že vy budete tiež spokojné/í.

V skratke o Evolve Organic Beauty. Je to britská značka, ktorá vyrába kozmetiku ručne v malých množstvách. Na každom balení dokonca nájdete meno osoby, ktorá váš produkt vyrobila a naplnila. Celá rada ich produktov je čisto vegánska a cruelty-free. Väčšina produktov je v sklenených fľaškách. Len vlasová rada je v PET plaste, ktorý je narozdiel od klasického PVC plne recyklovateľný . Takže po spotrebovaní vášho Evolve produktu nezabudnite fľašku zrecyklovať. Najzaujímavejšie sú iste ingrediencie, ktoré sú skryté vo fľaštičkách. Rada by som vám ich tu bližšie predstavila.

Kyselina hyaluronová má zázračnú schopnosť zadržať vodu o objeme až 1000-násobku svojej vlastnej hmotnosti, čo z nej robí unikátny komponent hydratačných prípravkov. Redukuje vrásky, napomáha pleti vyzerať mladšie, zvyšuje tvorbu kolagénu, vďaka ktorému je pleť vypnutá. Získavaná je počas prirodzeného procesu fermentácie baktérie Streptococcus zooepidemicus, ktorá sa nachádza všade okolo nás. Počas jej získavania nedochádza k žiadnej GMO modifikácii a nie je ani derivovaná živočíšne. Výsledkom je vysoko kvalitná kyselina hyaluronová s nízkou molekulárnou hmotnosťou, ktorá ľahšie a hlbšie preniká do štruktúr pokožky. Kyselinu hyaluronovú nájdete v Evolve Hyaluronové sérum, Evolve Denný obnovujúci krém na tvár a v Evolve Liquid Crystal Micelárna voda a tonikum 2in1.

Extrakt z granátového jablka pleť chráni a zjemňuje. Kyselina ellagová v ňom obsiahnutá pomáha regulovať výmenu bunkových štruktúr, posilňuje bunkové membrány, čím zmenšuje stratu vody v bunkách a chráni ich pred vplyvom voľných radikálov. Rovnako funguje aj vo vlasovej kozmetike, kde vlasy chráni pred nadmernou stratou vlahy, ktorá spôsobuje ich vysúšanie. Extrakt z bio granátového jablka nájdete v Evolve Prírodnom kondicionéri Superfood Shine, Evolve Prírodnom šampóne Superfood Shine a v Liquid Crystal Micelárna voda a tonikum 2in1.

Proteíny z baobabu sú prírodné a udržateľne získavané proteíny zo stromov Baobabu rastúcich v Afrike. Pre anti-aging starostlivosť o vaše vlasy sú ako stvorené. Zvyšujú lesk a jemnosť vlasov, intenzívne chránia pred UV záťažou a teplom, hĺbkovo vyživujú a dodávajú okamžitý pocit silnejších vlasov. Nájdete ich v Prírodnom šampóne Superfood Shine a Prírodnom kondicionéri Superfood Shine.

Bambucké maslo je superpotravinou pre pokožku bohatou na vitamín A, E a F. Maslo sa získava zo semien plodov Bambuckého stromu, inak známom aj ako Karité. Pôsobí ukľudňujúco a protizápalovo, vďaka čomu je perfektné pre veľmi citlivú pokožku. Je okamžitou pomocou pre suché vlasy. Bambucké maslo obsahuje Evolve Prírodný deodorant Cotton Fresh a Prírodný kondicionér Superfood Shine.

Popritom v ich kozmetike nájdete dobroty ako argánový, olivový, šípkový olej, aloe vera, či prírodné parfémovanie kokosom, či vanilkou. 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.