Pri objednávke nad 90€ poštovné zdarma.

Manucurist Green Flash gélový lak na nechty Dune

  • 1 z 4

9-free gélový lak na nechty v nepriehľadnej pieskovo-béžovej.


  • Skladom
€19
Kategória: Gélové laky na nechty
 

Dune, to je univerzálna jemná pieskovo-béžová, ktorú môžete kombinovať s čímkoľvek.

Kolekcia Green Flash od Manucurist, to sú prvé gélové laky na nechty na trhu bez obsahu neželaných ingrediencií, ktoré v bežných gélových lakoch nájdete. Naformulované pomocou prírodných ingrediencií, napriek tomu s bohatou pigmentáciou a leskom, v tých najkrajších farbách, s feelingom ako zo salónu. Pritom si manikúru spravíte jednoducho v pohodlí domova pomocou LED lampy. Vydrží vám až do 10 dní a následne ju jednoducho odstránite ako normálny negélový lak na nechty.

Postup je jednoduchý. Naneste si Green Flash Base Coat, necháte zaschnúť 2 minúty pod LED lampou. Pokračujete obľúbenou farbou Green Flash laku na nechty. Každú vrstvu necháte 2 minúty zaschnúť pod LED lampou. Odporúčame naniest 2 vrstvy. Zafixujete Green Flash Top Coat a opäť necháte zaschnúť pod LED lampou. Tentokrát však 3 minúty. A je hotovo. Nezabudnite, že pri gélových lakoch je dôležité naniesť každú vrstvu aj na hranu nechta.

Green Flash laky na nechty neobsahujú žiadne látky potenciálne ovplyvňujúce ľudský endokrínny systém ani alergény. Sú absolútne 9-free. Čo to znamená? Nie je v nich 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú maniok, bavlnu, kukuricu, pšenicu či zemiaky. Tieto zložky pochádzajú z obnoviteľnej biomasy a nie sú produktom ropu spracujúceho priemyslu. Aj týmito krokmi sa značka snaží eliminovať svoj dopad na životné prostredie.

Gélové laky obsahujú akrylové alebo metakrylové monoméry, ktoré patria do rodiny zložike, ktoré polymerizujú pod LED lampou. Predstavujú riziko, ktoré môže viesť až k alergickým reakciám alebo astmatickým problémom s dýchaním.

Hydrochinóny fungujú ako inhibitory, ktoré prechádzajú tomu, aby lak vo fľaštičke samovoľne katalyzoval, čím by sa zhoršili jeho vlastnosti. Hydrochinóny sú hodnotené ako potenciálne karcinogénne.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

55 % ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie:

ethyl acetate, butyl acetate, nitrocellulose, tosylamide/epoxy resin, tributyl citrate, isopropyl alcohol, CI 77891 (titanium dioxide), sterealkonium bentonite, ethyl trimethylbenzoyl phenylphosphinate, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, acetyl tributyl citrate, diacetone alcohol, silica, octocrylene, CI 77491 (iron oxides), hea/ipdi isocyanurate trimer/pg crosspolymer, CI 77499 (iron oxides), kyselina fosforová, kyselina glykolová, kyselina mliečna, kyselina jablčná, CI 1940 (yellow 5 lake), voda

 

1. Ako si spraviť Green Flash gélovú manikúru?


2. Ako odstrániť Green Flash gélovú manikúru?


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: