Poštovné zadarmo pri objednávke nad 80€.
Novinka Nová cena Lepšia cena

Manucurist Green Flash Set na gélovú manikúru NEW

Nájdete v ňom lak na nechty, base a top coat, odlakovač, LED lampu a klipy na odstraňovanie laku.

 • €106 €31 –29 %
€75 / ks
Kategória: Gélové laky na nechty

Zvoľte variant

 • Dark Pansy
  • Skladom
  €106  (–29 %)
  €75 / ks
     
 • Hortencia
  • Skladom
  €106  (–29 %)
  €75 / ks
     
 • Poppy Red
  • Skladom
  €106  (–29 %)
  €75 / ks
     
 

Nová vylepšená verzia obľúbeného setu na gélovú manikúru. Všetko, čo potrebujete na dokonalú gélovú manikúru nájdete v tomto sete a za zvýhodnenú cenu.

Vybrať si môžete z troch najobľúbenejších Green Flash farieb gélových lakov Poppy Red, Hortencia alebo Dark Pansy. Okrem nich v sete nájdete Green Flash Base Coat, Green Flash Top Coat, Green Flash Odlakovač, výkonnejšiu slim LED lampu a klipy na nechty na jednoduchšie odstraňovanie laku. Lampa je ideálna aj na cesty, keďže sa dá zložiť do plochej skladovateľnej podoby a nabíja sa cez USB kábel. Kábel je súčasťou balenia. 

Kolekcia Green Flash od Manucurist, to sú prvé gélové laky na nechty na trhu bez obsahu neželaných ingrediencií, ktoré v bežných gélových lakoch nájdete. Naformulované pomocou prírodných ingrediencií, napriek tomu s bohatou pigmentáciou a leskom, v tých najkrajších farbách, s feelingom ako zo salónu. Pritom si manikúru spravíte jednoducho v pohodlí domova pomocou LED lampy. Vydrží vám až do 10 dní a následne ju jednoducho odstránite ako normálny negélový lak na nechty.

Postup je jednoduchý. Naneste si Green Flash Base Coat, necháte zaschnúť 2 minúty pod LED lampou. Pokračujete obľúbenou farbou Green Flash laku na nechty. Každú vrstvu necháte 2 minúty zaschnúť pod LED lampou. Odporúčame naniesť 2 vrstvy. Zafixujete Green Flash Top Coat a opäť necháte zaschnúť pod LED lamou. Tentokrát však 3 minúty. A je hotovo. Nezabudnite, že pri gélových lakoch je dôležité naniesť každú vrstvu aj na hranu nechta.

Green Flash laky na nechty neobsahujú žiadne látky potenciálne ovplyvňujúce ľudský endokrínny systém ani alergény. Sú absolútne 9-free. Čo to znamená? Nie je v nich 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú maniok, bavlnu, kukuricu, pšenicu či zemiaky. Tieto zložky pochádzajú z obnoviteľnej biomasy a nie sú produktom ropu spracujúceho priemyslu. Aj týmito krokmi sa značka snaží eliminovať svoj dopad na životné prostredie.

Bežné gélové laky obsahujú akrylové alebo metakrylové monoméry, ktoré patria do rodiny zložiek, ktoré polymerizujú pod LED lampou. Predstavujú potencionálne riziko, ktoré môže viesť až k alergickým reakciám alebo astmatickým problémom s dýchaním.

Hydrochinóny fungujú ako inhibítory, ktoré predchádzajú tomu, aby lak vo fľaštičke samovoľne katalyzoval, čím by sa zhoršili jeho kvalitatívne vlastnosti. Hydrochinóny sú hodnotené ako potenciálne karcinogénne.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

Veľkosť balenia: 3x15ml, 1x100ml, slim LED lampa 24W USB, klipy na odstraňovanie laku

 

1. Ako si spraviť Green Flash gélovú manikúru?


2 Ako odstrániť Green Flash gélovú manikúru?


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: