Pri objednávke nad 90€ poštovné zdarma.
Akcia

Konjac Sponge Špongia na tetovanie

  • 1 z 2

S hubkou 100% Natural Vegetable Fibre Tattoo Sponge môžete jemne čistiť vaše nové tetovanie bez toho, aby ste dráždili pokožku, alebo si ničili svoje majstrovské dielo.

cruelty_freevegan

Viac o jednotlivých certifikátoch si prečítajte tu.

  • €12 €3,60 –30 %
  • Skladom
€8,40
Kategória: Kozmetické špongie a uteráčiky
 

Zemiak Konjacu alebo inak povedané Konnyaku je prirodzeným zdrojom potravy obsahujúcim 97% vody. Rastlina je bohatá na minerály a má nízky obsah kalórii. Vďaka svojej prirodzenej zásaditosti je PH neutrálna, čo zanecháva pokožku perfektne vyváženú.

Konjac Sponge používa iba 100% čistý konjac bez obsachu chemikálií, farbív, aditív, či látok vyvolávajúcich podráždenie. Hubky sú 100% rozložiteľné v prírode. Pestovanie konjacu je dlhodobo udržateľné. Vlákna konjacu sú ručne spracovávané a zmiešavané s čistou vodou filtrovanou cez vulkanické horniny do hubiek.

Vďaka unikátnej komôrkovej štruktúre, vyrovnanému PH a na minerály bohatému rastlinnému vláknu hubka jemne zotrie z pokožky nečistoty, krv a plazmu. Súčasne upokojuje postihnuté miesto a znižuje pravdepodobnosť tvorby veľkých chrást.

Počas prvých dní používajte hubku 1-2x denne. Zabezpečíte si tak dostatočnú hygienu bez toho, aby ste pokožku zbavili jej prirodzenej mastnoty.

Po obnovení nových vrstiev pokožky vám hubka pomôže čistiť jemnú a citlivú pokožku bez nutnosti používať mydlo, ktoré by ju mohlo naopak podráždiť.

Konjac Sponge Hubka na tetovanie je 100% prírodná, hypoalergénna, bez pridaných farbív, aditív, či parfémov. Aby ste hubku udržali dôkladne čistú, môžete ju sterilizovať vložením do vriacej vody na 2 minúty.

Zloženie*: 100% čistý konjac

* zloženie v súlade s medzinárodným názvoslovým INCI je uvedené na obale produktu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: