Poštovné zadarmo pri objednávke nad 80€.

Konjac Sponge Špongia na tvár pre deti

  • 1 z 2

100% Pure Konjac Baby Face Sponge je hubka vyrobená z rastliny Konjac divoko rastúcej vo vysokých nadmorských výškach v Ázii. Vyvinutá špeciálne pre deti a bábätká, vďaka čomu je extra jemná na čistenie delikátnej detskej pokožky. So špongiou už nebudete potrebovať iné kozmetické výrobky.

cruelty_freevegan

Viac o jednotlivých certifikátoch si prečítajte tu.


  • Momentálne nedostupné
€12 / ks
Kategória: Kozmetické špongie
 

Zemiak Konjacu alebo inak povedané Konnyaku je prirodzeným zdrojom potravy obsahujúcim 97% vody. Rastlina je bohatá na minerály a má nízky obsah kalórii. Vďaka svojej prirodzenej zásaditosti je PH neutrálna, čo zanecháva pokožku perfektne vyváženú.

V ázijskom regióne je plodina známa už vyše 1500 rokov. Používala sa ako like, jedlo, ale aj v starostlivosti o krásu.

Konjac Sponge používa iba 100% čistý konjac bez obsachu chemikálií, farbív, aditív, či látok vyvolávajúcich podráždenie. Hubky sú 100% rozložiteľné v prírode. Pestovanie konjacu je dlhodobo udržateľné. Vlákna konjacu sú ručne spracovávané a zmiešavané s čistou vodou filtrovanou cez vulkanické horniny do hubiek.

Veľkosť špongie je ideálna na kúpanie novorodencov a predčasne narodených detičiek. Pri väčších deťoch ju môžete využiť na zotieranie zvyškov jedla. Počas rastu zúbkov, kedy môže mať dieťatko zvýšenú produkciu slín, vám pomôže s ich utieraním, pričom nedráždi už aj tak začervenalé líca a bradu. Hygienická alternatíva pre deti náchylné na ekzém.

Keďže všetky deti majú jemnú a chúlostivú pokožku, tento prírodný produkt zaručuje, že počas umývania nebude pokožka v kontakte so žiadnymi chemikáliami.

Perfektná na čistenie pri prebalovaní. Dobrý pomocník na cestovanie, či jednoduché a rýchle očistenie znečistených povrchov. Stačí ju namočiť vo vode a po použití v čistej vode prepláchnuť a nechať usušiť.

Ergonomicky navrhnutá, aby sedela v dlani. Veľká cca 8x8 cm.

Vhodná pre všetky typy pleti.

Neobsahuje žiadne farbivá, chemikálie, aditíva a iné látky vyvolávajúce podráždenie. 100% prírodné rastlinné vlákno.

Zloženie: 100% čistý konjac

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.