Pri objednávke nad 90€ poštovné zdarma.

Manucurist Green lak na nechty Iris

  • 1 z 3

9-free lak na nechty vo výraznej retro fialovej.


  • Skladom
€14
Kategória: Make-up a laky na nechty
 

Iris, to je výrazná fialová s modrastými podtónmi, čistý retro feeling.

Kolekcia Green obsahuje voľne schnúce laky na nechty. Zložené z až do 84% ingrediencií rastlinného pôvodu, 9-free, vegan a cruelty-free. Napriek tomu s krásnou pigmentáciou, vysokým leskom a výsledným feelingom ako zo salónu.

Čo znamená 9-free lak na nechty? Nie je v ňom 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú maniok, bavlnu či zemiaky. Značka chce jednoducho byť tak eko-zodpovedná, ako to len ide.

Unikátna formula je obohatená o 2 hlavné aktívne zložky. Kokosový olej, výborne hydratujúci a extrakt z bambusu vyhľadávaný pre svoje revitalizačné a spevňujúce účinky.

Pre dosiahnutie dokonalej manikúry naneste najprv Green Base Coat, váš vybraný Green odtieň a zafixujte Green Top Coat. Nechajte voľne zaschnúť na vzduchu.

Lak jednoducho odstránite pomocou Green Odľakovača na nechty alebo akéhokoľvek jemného odľakovača.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

87% ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie: butyl acetate (získaný z manioku), ethyl acetate, nitrocellulose (získaná z bavlny), tributyl citrate, propylene glycol/sebacic acid/trimellitic anhydride copolymer, isoprophyl alcohol, stearalkonium bentonite, CI 77891 (titanium dioxide), adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, acetyl tributyl citrate, etocrylene, CI 15880 (red 34 lake), diacetone alcohol, sorbic acid, kokosový olej, CI 77510 (ferric ammonium ferrocyanide), glycerin, phosphoric acid, voda, CI 19140 (yellow 5 lake), CI 73360 (red 30), extrakt z miazgy bambusu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: