Pri objednávke nad 90€ poštovné zdarma.
Akcia

Bybi 100% Olej z čučoriedkových jadier

Blueberry Booster chráni pleť pred modrým žiarením z obrazoviek počítačov a smartphonov.

  • €16 €3,20 –20 %
  • Skladom
€12,80 / ks
Kategória: Oleje, krémy a séra na pleť
 

Čistý olej z jadier čučoriedok je účinný ochranca pred modrým žiarením, ktorému je naša pleť denne vystavovaná pri práci s počítačom alebo mobilom. Zároveň ju chráni aj pred vplyvmi slnečných lúčov. Olej z čučoriedok však nechráni pred UV lúčmi. Preto používajte svoje SPF denne.

Olej je vedľajší produkt pri spracovaní čučoriedok na výrobu džúsov a štiav. Na jeho výrobu sa používaju jadierka čučoriedok, ktoré by sa inak vyhodili.

Ako olej funguje? Absorbuje modré žiarenie ešte skôr, ako prenikne do pleti. Tento fenomén dnešnej doby oslabuje pokožku, spôsobuje zápaly a dokonca na nej dokáže spôsobiť nepekné škvrny. Priemerný človek strávi skoro 4 hodiny denne pozerajúc do telefónu alebo monitoru. Na druhej strane najväčším zdrojom modrého žiarenia je slnko, ktorému je naša pokožka vystavovaná denno denne. Bolo dokázané, že čučoriedkový olej dokáže absorbovať modré žiarenie a na pokožke funguje ako prirodzený ochranný štít.

Okrem vyššie spomínaných schopností je Blueberry Booster bohatý na beta-karotén, inak nazývaný aj pro-vitamín A, ktorý prispieva k zlepšeniu vonkajšieho povrchu pokožky. Obsahuje tiež veľa Omega 3, 6 a 9 mastných kyselín, ktoré pomáhajú lepšie hydratovať pleť. Vyživujú ju a posiľnujú. Keďže je olej vysoko účinný, stačí jedna dve kvapky pre želaný výsledok.

Celý rad Bybi boosterov bol vyvinutý pre maximalizovanie vašej existujúcej pleťovej starostlivosti. Pekne zapadne medzi ostatné produkty, ktoré denne používate.

Pridajte pár kvapiek boosteru do vášho séra, krému, či balzamu a naneste na tvár a krk. Booster môžete samozrejme používať aj samostatne a aplikovať priamo na pleť. Výborný na každodennú starostlivosť a dokonca ho môžete nanášať aj pod váš make-up pre hodvábne jemný lesk.

Ako pri každom novom kozmetickom produkte, ktorý zavádzate do svojej rutiny, vždy odporúčame najprv urobiť “patch test”. Naneste malé množstvo produktu na zápästie, aby ste sa vyhli možných neželaným výsledkom.

Ako zrecyklujete minuté balenie séra?

Vyberte fľaštičku z krabičky. Krabička samotná je 100% recyklovateľná. Môžete je v kľude vyhodiť v rámci vášho domáceho recyklačného “systému”.

Oddeľte telo fľašky od vrchnáčika. Fľaška je plne recyklovateľná. Sklenenú pipetu oddeľte a vyhoďte do koša určeného na sklo. Zvyšok vrchnáku momentálne nie je možné recyklovať. Vyhoďte ho do zmiešaného odpadu.

Veľkosť balenia: 15 ml

Zloženie*: olej z jadier čučoriedok

* zloženie v súlade s medzinárodným názvoslovým INCI je uvedené na obale

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: