Pri objednávke nad 90€ poštovné zdarma.
Akcia

Bybi Bakuchiol booster 1% v skvaláne

  • 1 z 3

Bakuchiol Booster je 100% prírodná alternatíva retinolu (vitamín A) v 1% koncentrácii s 99% olivového squalanu.

  • €16 €3,20 –20 %
  • Skladom
€12,80 / ks
Kategória: Oleje, krémy a séra na pleť
 

Bakuchiol Booster je určený pre všetkých, ktorí cítia, že ich pokožka potrebuje prebudiť k životu.

Bakuchiol je čistá rastlinná zložka, ktorá výborne nahrádza vitamín A, teda retinol. Inak povedané je to 100% prírodná alternatíva retinolu.

V kombinácii s olivovým skvalanom tvoria silné duo, ktoré sa stane súčasťou vašej večernej rutiny. Vysoko účinný, avšak stále dostatočne šetrný k pleti, Bakuchiol je priamo napojený na produkciu kolagénu a dokáže výrazne zlepšiť kvalitu a štruktútu pleti. Môžete očakávať, že vaša pleť bude vyzerať mladšie a oddýchnutejšie, bude krásne napnutá s menej výraznými vráskami.

O retinole a jeho účinkoch ste určite počuli. Môže byť účinný, pokiaľ túžite po vyhľadenej a pevnej pleti. Avšak nemusí byť pre vás vhodný, pokiaľ je vaša pleť citlivá a nie ste fanúšikom pomerne náročného počiatočného štádia, kedy môže dochádzať k podráždeniu, sčervenaniu a odlupovaniu pokožky. Prírodná zložka Bakuchiol je iná. Výskumy ukazujú, že má presne tie isté účinky na stimuláciu produkcie kolagénu a s tým súvisiace zlepšenie textúry pokožky ako retinol. Avšak bez neželaných negatívnych efektov ako suchá odlupujúca sa koža, podráždenie, začervenanie a zvýšená fotosenzitivita.

V kombinácii s hydratujúcim olivovým skvalánom, ktorý booster obsahuje, je toto sérum produktom, ktorý si veľmi rýchlo obľúbite.

Celý rad Bybi boosterov bol vyvinutý pre maximalizovanie vašej existujúcej pleťovej starostlivosti. Pekne zapadne medzi ostatné produkty, ktoré denne používate.

Pridajte pár kvapiek boosteru do vášho séra, krému, či balzamu a naneste na tvár a krk. Booster môžete samozrejme používať aj samostatne a aplikovať priamo na pleť.

Bakuchiol, nie ako klasický retinol, nezvyšuje citlivosť pokožky na slnečné žiarenie. Každopádne odporúčame nasledujúci deň po jeho aplikácii naniesť aj produkt s SPF. Prečo? Pretože prečo nie.

Ako zrecyklujete minuté balenie séra?

Vyberte fľaštičku z krabičky. Krabička samotná je 100% recyklovateľná. Môžete je v kľude vyhodiť v rámci vášho domáceho recyklačného “systému”.

Oddeľte telo fľašky od vrchnáčika. Fľaška je plne recyklovateľná. Sklenenú pipetu oddeľte a vyhoďte do koša určeného na sklo. Zvyšok vrchnáku momentálne nie je možné recyklovať. Vyhoďte ho do zmiešaného odpadu.

Veľkosť balenia: 15 ml

Zloženie*: squalane (olivový), bakuchiol

* zloženie v súlade s medzinárodným názvoslovým INCI je uvedené na obale

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: