Poštovné zadarmo pri objednávke nad 80€.

Oio Lab Aquasphere hydratačné sérum s kyselinou hyaluronovou

  • 1 z 2

Oio Lab Aquasphere Multi-Dimensional Hydrating Facial Serum s rôznymi formami kyseliny hyaluronovej pre vysoko efektívnu hydratáciu.


  • Momentálne nedostupné
€50 / ks
Kategória: Oleje, krémy a séra na pleť
 

Aquasphere sérum nezostáva nič dlžné svojmu menu, pokožku hydratuje hneď na niekoľkých úrovniach. Obsahuje 5 foriem komponentov kyseliny hyaluronovej, 2 formy samotnej kyseliny, prekurzory elastínu a aktívne rastlinné zložky. Gélovité sérum “vypĺňa” štruktúry pokožky, zlepšuje vzhľad vrások, stimuluje prirodzenú tvorbu kyseliny hyaluronovej (HA) a predchádza stratám vody v pokožke, tým, že na jej povrchu vytvára neviditeľnú ochrannú vrstvu. Polysacharidy zo semien tamarindu a extrakt z riasy algae ešte viac zvyšujú hydratačný a vypínací efekt séra. Jemná a ľahká textúra sa rýchlo vstrebáva a pleť zanecháva viditeľnejšie vyhladenejšiu a rozjasnenejšiu. Pre dehydrovanú a unavenú pleť si nič viac ani priať nemôžete.

Hyalomatrix®, kombinácia piatich rôznych foriem kyseliny hyaluronovej (HA) a jej oligomérov pre maximalizovanie jej hydratačných schopností v rôznych vrstvách ľudskej pokožky, od očnej rohovky až po kožu samotnú. Komplex obsahuje nasledovné zložky.

Sodium Hyaluronate Crosspolymer, rýchlo sa vstrebávajúca zložka pre podporu elasticity. Pleti poskytuje dlho trvajúcu vlahu, zjemňuje jemné vrásky a nezrovnalosti.

Hydrolyzed Glycosaminoglycans, zvýrazňujú účinok aktívnych ingrediencií v sére, efektívne viažu vodu a hĺbkovo hydratujú.

Sodium Hyaluronate, vďaka menším molekulárnym štruktúram ako prírodná kyselina hyaluronová preniká hlbšie do pokožky. Má výnimočne dobré schopnosti viazať vodu, vypĺňa kožné štruktúry, zvláčňuje a vypína.

Hyaluronic Acid, klasická kyselina hyaluronová, pozitívne vplýva na kožné štruktúry a napína ich.

Hydrolyzed Hyaluronic Acid, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová pomáha v pokožke udržať vlahu a jej elasticitu.

Disodium Acetyl Glucosamide Phosphate je treťou generáciou kyseliny hyaluronovej. Ingrediencia sa používa na vypnutie štruktúr pleti a redukciu vrások práve pri neinvazívnych metódach podávania HA.  Znovu aktivuje  syntézu HA a produkciu hyaluronanu. Okrem toho regeneruje. Ingrediencia sa získava biotechnologicky z hubových biomás obsahujúcich chitín.

Calcium ketogluconate, ingrediencia zlepšujúca elasticitu kože vytvorená na to, aby spomalovala prejavy stárnutia kožných buniek. Stimuluje produkciu HA a elastínu. Pleti dodáva oddýchnutý vzhľad. Certifikovaná COSMOS a ECOCERT.

Polysacharid semien tamarindu indického je zelenou alternatívou ku kyseline hyaluronovej nachádzajúci sa práve v semenách tohto stromu. Bohatý na polysacharidy má podobný efekt ako vysokomolekulárne formy kyseliny hyaluronovej. Zvyšuje úroveň vlahy, zlepšuje elasticitu pleti. Certifikovaný COSMOS.

Pheohydrane G, biotechnologicky získavaná aktívna ingrediencia obsahujúca oligosacharidy pochádzajúca z riasy algae, morských minerálov a amino kyselín extrahovaných z microalgae chlorella vulgaris. Na pokožke vytvára ochrannú vrstvu a zvyšuje Natural Moisturizing Factor (NMF), ktorým sa označuje schopnosť kože vytvárať chemický ochranný plášť zodpovedný za udržiavanie potrebnej hydratácie najvrchnejšej vrstvy našej pokožky – stratus corneum. Klinicky potvrdené, že okamžite a dlhotrvajúco zvyšuje hydratáciu. Certifikovaný COSMOS a ECOCERT.

RosalityTM, prírodná ingrediencia získavaná pokrokovou metódou, ktorá kombinuje všetky vonné molekuly lupeňov čerstvej ruže damascénskej, derivovaných z esenciálnych olejov aj kvetovej vody. Zložka chráni bunky pred stresom a znečistením a zároveň v nich zvyšuje produkciu melanínu. Klinicky potvrdené rozjasnenie, oddýchnutie a rozžiarenie pokožky. Vďaka tejto ingrediencie má Aquasphere sérum jemnú, prírodnú vôňu ruží. Certifikovaná COSMOS.

Sérum je vhodné pre všetky typy pokožky, špeciálne pre pleť dehydrovanú, suchú a mdlú.

Slabunká vôňa ruží je séru vlastná a prírodná.

Či ráno alebo večer, aplikujte malé množstvo séra na vyčistenú a suchú pleť. Jemne vmasírujte. Pre ešte lepšie účinky používajte ako prvý krok vašej rutiny po vyčistení pleti. Pokračujte s ďalšími vami vybranými Oio Lab produktami.

99,38% prírodné

Veľkosť balenia: 30ml

Zloženie: voda, pentylene glycol, sodium hyaluronate crosspolymer, disodium acetyl glucosamine phosphate, calcium ketogluconate, polysacharid semien tamarindu indického, chondrus crispus (carrageenan) phenethyl alcohol, hydrolyzed glycosaminoglycans, sodium hyaluronate, hydrolyzed hyaluronic acid, hyaluronic acid, hydrolyzed algin, morská voda, extrakt z chlorelly vulgaris, extrakt z kvetov zemoleza kozieho, extrakt z kvetov zemoleza japonského, olej z kvetov ruže damascénskej, kvetová voda z ruže damascénskej, kyselina mliečna, propanediol, benzyl glycol, ethylhexylglycerin, malinový ketone, citronellol

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.