Poštovné zadarmo pri objednávke nad 80€.
Akcia

Haeckels Zmes na tradičný kúpeľ z morských rias

Haeckels Traditional Seaweed Bath je tou najčistejšou formou blahodárnych účinkov morských rias.

  • €21 €6,30 –30 %
  • Posledný kus
€14,70 / ks
Kategória: Sprchové gély a mydlá
 

Ručne zbierané omladzujúce a blahodárne pôsobiace focus serratus, druh morských rias a nič viac. To je všetko, čo nájdete v tejto kúpeľnej zmesi.

Plné prírodných antioxidantov a dôležitých vitamínov, morské riasy v kľude označované za zeleninu mora premenia váš kúpeľ na tekutú pomoc pre vaše pokožku. Kúpele z morských rias sú známe už po generácie. Využívali sa pre svoje revitalizujúce účinky na ľudskú kožu. Dobre pôsobia na stárnucu pokožku, problémy s celulitídou, artritídu, či ekzém.

Napustite si vaňu veľmi teplou vodou a nechajte v nej vyluhovať riasy. Riasy sa prirodzene rehydratujú vďaka pôsobeniu horúcej vody, ktorá uvoľní alginát v nich obsiahnutý. Vyžmýkaním rias uvoľníte ešte viac na vitamíny bohatého gélu. Pred kúpeľom schlaďte vodu tak, aby vám bola príjemná. Pri vstupe do vane, či jej opúšťaní, si dajte pozor. Gél z rias je skutočne šmykľavý. Riasy môžete následne znova vysušiť a cca po 3 dňoch opäť použiť. Použité riasy môžete bezpečne použiť aj ako hnojivo vo vašej záhrade. Riasy sú uložené v látkovom vrecúšku, čo uľahčí manipuláciu s nimi. 

Veľkosť balenia: 500g

Zloženie*: fucus vesiculosis (chaluha bublinatá)

* zloženie v súlade s medzinárodným názvoslovým INCI je uvedené na obale

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: