Pri objednávke nad 90€ poštovné zdarma.

Clean Beauty Book

Kniha pre všetkých, ktorí chcú preniknúť do tajov zloženia prírodnej kozmetiky.


  • Posledný kus
€23
Kategória: Wellbeing
 

Autorky knihy Dominika Minarovic a Elsie Rutterford sú vo Veľkej Británii známe beauty bloggerky vystupujúce na platforme Clean Beauty Co. Pôvodne boli propagátorkami DIY (do it yourself) receptúr na kozmetické prípravky, ktorých cieľom bolo vniesť poznanie do zloženia kozmetiky. Praxou dospeli k vydaniu úspešnej natural beauty knihy Clean Beauty a následne k založeniu kozmetickej značky Bybi Beauty.

Práve knihu "Clean Beauty - Recipes to manage your beauty routine, naturally" si môžete exkluzívne kúpiť aj vy a dozvedieť sa základné informácie a postupy, ako si sami doma pripraviť jednoduché prírodné kozmetické produkty.

Kniha je plná receptúr rozdelených do kategórii podľa toho, na akú časť tela má byť výrobok použitý. V jednotlivých kapitolách sa zoznámite s ingredienciami, ich použitím a významom v staroslivosti o pokožku. Autorky vás prevedú zásadami, ako s ingredienciami pracovať, s čím ich kombinovať a ako dosiahnuť želaný efekt. Pochopíte nosné princípy formulácie kozmetických prípravkov.

Clean Beauty nie je len “kuchárka” na výrobu vlastnej prírodnej kozmetiky. Naopak, jej prečítaním sa vám otvoria nové dimenzie, vďaka ktorým porozumiete zloženiu kozmetiky a dokážete sa sami rozhodnúť, či a čo je vhodné pre vás.

Kniha obsahuje plno sviežich farebných fotografií a je po anglicky.

Počet strán: 223

Vydavateľstvo: Penguin Random House UK

My za anemone dodávame, že výber kvalitných vstupných ingrediencií je kľúčový a od neho závisí efektivita výsledného produktu.

Prajeme vám veľa zábavy pri objavovaní princípov tvorby prírodnej kozmetiky.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: