Poštovné zadarmo pri objednávke nad 80€.

bkr

bkr | Ikonické fľašky, ktoré zmenili pitie vody na dizajnový pôžitok

Založené Tal Winter a Kate Cutler v roku 2011, bkr je protikladom k lacným, jednorázovým plastovým fľašiam a zároveň kľúčom k pleti, ktorá žiari zvnútra. Voda je najdôležitejšou zložkou nášho tela. Tvorí základ pre zdravé telo, bez ktorého nám ani ten najlepší krém, či make-up nezaručia oslňujúcu pleť.

Poznávacím znamením týchto vysoko návykových fliaš na vodu je krátke hrdlo s držiakom evokujúcim čistotu a rôznofarebné silikónové “návleky”. Dizajn inšpirovaný všetkým krásnym. Od módy, cez fotografiu až po súčasné umenie. Každá bkr fľaša vdýchne nový život do každodennej rutiny pitia vody. Stane sa z nej rituál. Dodržiavať pitný režim nikdy nebolo jednoduchšie. Fľaška sa stane vašim módnym doplnkom, ktorý budete s hrdosťou vystavovať na pracovnom stole, či nosiť v kabelke.

Pridajte sa k zástupu beauty a fashion editoriek, influenceriek a celebrít, ktoré fľašku na vodu povýšili na módny doplnok.

Fľaša je 100% recyklovateľná. Vyrobená z najpoužívanejšieho sódno-vápenatého skla, ktoré chráni tenký silikónový “návlek”. Silikón je bez obsahu BPA a ftalátov. Vrchnák fľaše je vyrobený z recyklovateľného plastu bez obsahu BPA a ftalátov so silikónovým tesnením zabraňujúcim pretekaniu tekutiny.

Vegan + cruelty free friendly

28
29
 
1 28 29
 
 • bkr georgie bottle flasa na vodu 500mlAkcia
  Ikonická fľaša, ktorá zmení pitie vody na dizajnový pôžitok.
  Dostupnosť:Posledný kus
  Kód:836
  Značka:bkr
  bkr fľaša Georgie 500 ml
  €38 (–25 %)
  €28,50

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom