Pri objednávke nad 90€ poštovné zdarma.

Dr. Bronner's

Dr. Bronner's | Mydlá a balzamy s tým najčistejším zložením

Dr. Bronner’s bola založená v roku 1948 Emanuelom Bronnerom patriacim do 3. generácie tradičných nemeckých výrobcov mydiel.

V 60. rokoch minulého storočia sa mydlá vyrobené pánom Bronnerom stali ikonami svojej éry. Bolo možné ich kúpiť v každom obchode so zdravými potravinami a čoskoro sa dostali aj do bežných sietí supermarketov. Tak bola zahájená ich cesta k statusu najpredávanejších prírodných mydiel v Severnej Amerike.

V súčasnosti je firma riadená 4. a 5. generáciou Bronnerovcov. V roku 2008 slávila dvojité jubileum. 60 rokov Dr. Bronner’s v Amerike a 150. výročie od vyrobenia ich prvého mydla v Nemecku.

Aj naďalej pokračujú v ich záväzku prispievať k pozitívnej sociálnej zmene. Od prelomového ponúkania USDA certifikovaných organických produktov osobnej hygieny, cez zakladanie Fair Trade projektov po celom svete až po vytváranie sociálne zodpovedných pracovných príležitostí v USA sú stale oddaní pôvodnej myšlienke Emanuela Bronnera o progresívnej firme, ktorej zisky idú na pomoc tým, čo to potrebujú.

2016 All-one Report alebo 6 zásad, ku ktorým sa Dr. Bronner’s zaväzuje:

  1. Tvrdo pracuj! Expanduj!
  2. Staraj sa o svojich zákazníkov!
  3. Pristupuj k svojim zamestnancom ako k rodine!
  4. Buď férový k svojim dodávateľom!
  5. Staraj sa o Zem ako o svoj vlastný domov!
  6. Neprestávaj dávať ďalej!

 

Produkty Dr. Bronner’s majú nasledovné certifikáty:

 animaltested_logo

“Leaping Bunny” logo je garanciou, že produkt, ani jeho zložky nie sú testované na zvieratách. Certifikát je vydávaný CCIC (Coalition for Consumer Information on Cosmetic), organizáciou združujúcou spoločnosti bojujúce za práva zvierat.

 fairtrade_logo

“Fair for Life Social & Fair Trade Certification Program” logo indikuje, že všetky hlavné zložky produktov sú Fair Trade certifikované. Dr. Bronner’s boli prvou spoločnosťou na svete, ktorá vybudovala Fair Trade certifikovanú sieť dodávateľov kokosového a palmového oleja.

 non_gmo_logo

“Non-GMO Project” logo označuje produkty neobsahujúce geneticky modifikované zložky.

 otco_logousda_logo

“USDA’s National Organic Programm” logo garantuje, že prísady použité v Dr. Bronner’s výrobkoch pochádzajú z organického hospodárstva.

vegan_logo 

“Vegan Action” logo znamená, že výrobky neobsahujú živočíšne produkty a nie sú použité ani počas procesu výroby.

nsg_logo 

"NSF:Persoval Care Products Containing Organic Ingredients" certifikát znamená, že produkt obsahuje minimálne 70% bio ingrediencií, avšak nespĺňa kritéria NOP (National Organic Program), keďže je primárne zameraný na potraviny a ich výrobné procesy.

5
14
 
1 5 14
 
  • Radiť podľa:
  • 7 položiek celkom

Stránka 1/1

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom