Pri objednávke nad 90€ poštovné zdarma.

(M)anasi 7

(M)anasi 7 | Beauty Evolution

Švédska značka dekoratívnej kozmetiky (M)anasi 7 ponúka najlepšiu možnú kombináciu čistých ingrediencií a výsledkov, aké poznáte u konvenčnej “dekoratívky”. Zakladateľka Susanne Manasi Persson vychádza zo svojich 20-ročných skúseností make-up artistky a 6-ročnej praxe v kozmetickom výskume, ktoré spája s láskou ku zdravému životnému štýlu. Výsledkom je kolekcia prospešná pre naše zdravie, avšak bez potreby robiť ústupky v kvalite a výkone, ktorý od make-upu očakávate.

Celá kolekcia pozostáva zo základných multifunkčných beauty produktov pre prirodzené každodenné líčenie. Sú navrhnuté tak, aby ste ich vedeli používať samostatne alebo spoločne kombinovať, čím dostanete nekonečný počet možností.

Vysoko kvalitné zloženie je dosiahnuté použitím prírodných, divoko rastúcich bylín, certifikovaných bio olejov, voskov a masiel. (M)anasi 7 používa raw ingrediencie, minerálne konzervanty, divoké byliny a kvety, ktorých sila a účinnosť sú využité tak, aby vynikli ich prirodzené vlastnosti, kvalita, farba či vôňa.

Vysoké percento bio certifikovaných ingrediencií nájdete v každom produkte kolekcie. Mnohé zložky sú zbierané priamo vo voľnej prírode, čo samozrejme bráni tomu, aby boli označené za bio, keďže nie sú produktom poľnohospodárstva. Označenie divoko rastúce môže označovať aj ingredienciu pochádzajúcu od drobných pestovateľov, ktorí však nemajú možnosti, aby sa uchádzali o finančne nákladný certifikát. Napriek tomu dodržiavajú oficiálne zásady bio hospodárstva.

Celá produkčná reťaz podieľajúca sa na vzniku produktov musí rešpektovať princípy udržateľnosti a sociálnej rovnosti.

(M)anasi 7 nikdy netestuje na zvieratách.

Papierové krabičky sú plne recyklovateľné, vyrobené z vysoko kvalitného papiera, vďaka čomu im môžete nájsť ďalšie využitie a predĺžiť ich život.

Samotné obaly produktov sú z 32% vyrobené z materiálu rastlinného pôvodu. Celulóza pochádza z dreva stromov, ktoré boli pestované udržateľným spôsobom. Susanne Manasi si želá, aby sa pre obaly vždy našlo aj ďalšie využitie. Či už ako cestovné balenie na váš obľúbený kozmetický produkt, či ako nádobka na balzam na pery.

35
59
 
1 35 59
 
  • Radiť podľa:
  • 42 položiek celkom

Stránka 1/3

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 42 položiek celkom