Pri objednávke nad 90€ poštovné zdarma.

Noili

Noili | Fresh, Clean, Simple

Slovenská značka Noili sa vracia k jednoduchosti, čerstvosti a čistote. Je plná vzácnych olejov a voskov, účinných vitamínov (C a E), omega mastných kyselín (-6, -7, -9) a antioxidantov. Podstatou ich filozofie je poskytnúť kvalitnú a plnohodnotnú výživu každému typu pleti. Keďže rafinácia ochudobňuje rastlinné oleje a vosky o dôležité látky (vitamíny, antioxidanty, fosfolipidy), produkty od Noili obsahujú len nerafinované oleje. Aj za cenu kratšej trvanlivosti produktov. Čerstvosť ingrediencií poskytuje pleti široké spektrum prirodzených a synergicky pôsobiacich živín.

Impulzom k vytvoreniu značky bola túžba nájsť kozmetiku, ktorá by vyhovovala pleti s bežnými problémami, avšak extrémne citlivo reagujúcej na množstvo bežne používaných zložiek.

Medicínske vzdelanie jednej zo zakľadateliek Noili, intenzívne štúdium a testovanie prispeli k základnému poznaniu: sú dva druhy látok, tie, ktoré pleť potrebuje a tie, ktoré jej škodia. Pre správne fungovanie pokožky je podstatná vyvážená a prirodzene čerstvá “strava” a hydratácia. Naopak, syntetické konzervanty, vonné látky (syntetické ani prírodné), umelé pigmenty a zlepšovače konzistencie pleti škodia.

 

 

27
76
 
1 27 76
 
  • Radiť podľa:
  • 12 položiek celkom

Stránka 1/1

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom