Pri objednávke nad 90€ poštovné zdarma.

Voono

logo_VOONO

Viem, že na mojom tele mi záleži

VOONO je nova česká značka prírodnej vlasovej kozmetiky. Ich 100% rastlinné farby na vlasy sú vyrábané z tých najkvalitnejších lístkov henny. Henna pôsobí nie len ako prírodná farba a kondicionér, ale aj ako liečivý zábal pre pokožku hlavy. Pomáha pri problémoch s lupinami a denne namáhanú pokožku citlivo hydratuje a chráni pre škodlivými UV filtrami.

S rovnakou starostlivosťou s akou sú vyberané ingrediencie do produktov, dbá VOONO aj o vaše zdravie. Keďže farby neobsahujú konzervanty chemického pôvodu, sú všetky produkty vhodné aj pre tehotné, či dojčiace ženy.

Koža je najväčší orgán ľudského tela, ktorý nám umožňuje vnímať, vstrebávať i vylučovať. Koža je priamou cestou do ľudského krvného obehu. To, čo si nanášame na kožu, sa dostáva aj do nášho tela. Pokožku hlavy síce väčšinou nevystavujeme na obdiv, ale zaslúži si tak isto tú najlepšiu starostlivosť.

Farby VOONO sú bez amoniaku, peroxidu a zápachu. Nie sú testované na zvieratách a sú vhodné pre vegánov.

Prispejte aj vy k tomu, aby ľudia žili čo najčistejšie.

Posiľňujú rast vlasov a dodávajú im objem a lesk. Príbuzné odtiene je možné kombinovať pre namiešanie svojej vlastnej unikátnej farby.

 

 

Žiaden tovar od výrobcu Voono nebol nájdený....